• Kategorie
  • Parametry
  • Wibratory punkt G

Wibrator punktu G

U kobiety punkt G jest jednym z ważniejszych miejsc na seksualnej mapie ciała. Pozwala on przeżywać bardziej intensywną przyjemność zarówno podczas pieszczot z partnerem, jak i samodzielnie. Wibrator do punktu G pozwala na jeszcze silniejszą stymulację tego miejsca, a tym samym sprawia, że przeżywa się mocniejsze orgazmy. Warto zdecydować się na taki gadżet, żeby podnieść temperaturę w sypialni oraz wprowadzić do swojego życia erotycznego nowe, ekscytujące przeżycia. Wibratory tego typu pokryte są przyjemnym tworzywem, przypominającym w dotyku bardzo gładką skórę, więc nie podrażnią delikatnych okolic intymnych. Dla zwiększenia komfortu można ich używać w towarzystwie ulubionego lubrykanta. Masażer punktu G sprawdzi się znakomicie także jako prezent, na przykład dla przyszłej panny młodej.

Dowiedź się więcej: jak używać wibratora

Masażer punktu G — jaki wybrać?

Preferencje dotyczące seksualnych doznań są bardzo indywidualne. Niektóre kobiety wolą delikatniejszą, a inne mocniejszą stymulację. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli wibratorów punktu G, które różnią się swoją budową oraz funkcjami. Niektóre posiadają dodatkową opcję stymulacji łechtaczki lub odbytu. Wibratorów można używać także do stymulacji sutków i jąder. Wszystko zależy od Twojej fantazji. W podróż, czy do torebki polecamy mini wibratory, które są tak małe, że zmieszczą się nawet w kosmetyczce.

Wszystkich zainteresowanych intensywniejszymi doznaniami w łóżku, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wibratorów punktu G.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.