• Kategorie
  • Szukaj
  • Podwójny

 

Podwójny strapon – prawdziwa gratka dla niegrzecznych dziewczynek i chłopców

Podwójny strapon to niebywale funkcjonalne rozwiązanie dedykowane najbardziej wymagającym użytkownikom. W zależności od potrzeb i preferencji odbiorców, zabawkę można używać w czasie figli z partnerem lub partnerką. Produkt jest przeznaczony zarówno do stymulacji analnej, jak i pochwowej. Zaawansowane rozwiązania można używać do stymulacji łechtaczkowej. Penis mocowany na pasku stanowi prawdziwą gratkę dla szczególnie niegrzecznych dziewczynek i chłopców. Unikalne połączenie dwóch męskich członków na jednym strapon sprzyja jednoczesnej ekstazie obojga kochanków. Dodatkowe wibracje potęgują cielesne doznania.

 

Wibrator na pasku – jak wybrać produkt „skrojony na miarę”?

Klasyczny wibrator na pasku jest dostępny w formie dilda pełniącego jednocześnie funkcję korka analnego i waginalnego. Rozwiązanie sprawdzi się zarówno podczas zabawy solo, jak i w czasie namiętnych igraszek z partnerem lub partnerką. Na szczególną uwagę zasługuje strapon wibrujący, mocowany do penisa przy pomocy specjalnego pierścienia. Wysokiej jakości gadżet stanowi połączenie stymulatora łechtaczki z wibratorem. Wśród najpopularniejszych zabawek prym wiodą podwójne wibratory na pasku. Zamocowana na wygodnych paskach proteza gwarantuje komfort, wygodę i bezpieczeństwo użycia.

Wybierając podwójny strapon, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. W przypadku podwójnych protez oba członki muszą być zamocowane pod takim kątem, aby umożliwiły jednoczesną penetrację waginalną i analną podczas stosunku. Jeden człon urządzenia jest wkładany do pochwy, drugi natomiast sprzyja penetracji partnera – analnej lub pochwowej. Najwyższej jakości gadżety erotyczne posiadają działające niezależnie od siebie wibracje. Dwufunkcyjna wersja klasycznego strapona łączy w sobie kilka cech najpopularniejszych zabawek dla dorosłych – wibratora, stymulatora łechtaczki, dildo. Urządzenie powinno być wykonane z wysokiej jakości materiału hipoalergicznego, np. silikonu. Decydując się na zakup, należy zwrócić uwagę na sterowanie – ręczne może być nieco kłopotliwe, w szczególności podczas zaawansowanej zabawy. Modele na pilota cechują się wygodą i komfortem użycia. Najnowsze, zaawansowane technologiczne produkty są sterowane przy pomocy aplikacji na telefon.

Zalety podwójnego strapon na pasku

Wibrator na pasku to rozwiązanie, które charakteryzuje się niesamowitą wręcz wygodą. Może być stosowany zarówno przez pary hetero-, jak i homoseksualne. Odpowiednio dobrana, regulowana uprząż skutecznie podtrzymuje protezę odwzorowującą penisa, tak aby nawet wzmożona eksploatacja urządzenia nie stanowiła trudności. Mała, funkcjonalna zabawka bez wątpienia sprawi przyjemność obu stronom – aktywnej i pasywnej. Oddzielne sterowanie gwarantuje, że każdy z partnerów może w dowolnej chwili przejąć kontrolę nad sytuacją. Różnej wielkości końcówki natomiast dają szereg możliwości w zastosowaniu.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.