• Kategorie
  • Szukaj
  • Masażery do łechtaczki

Intymne masażery erotyczne ze stymulacją łechtaczki

Intymne masażery erotyczne kryją w sobie wiele różnorodnych rozwiązań sprzyjających stymulacji nie tylko pochwy, ale również łechtaczki. Wielu przedstawicielkom płci pięknej to właśnie orgazm łechtaczkowy przynosi najwięcej przyjemności. Nic więc dziwnego, że gadżety przeznaczone do zewnętrznej stymulacji cieszą się bardzo dużą popularnością nawet jako wibratory dla dziewic.

 

Dlaczego stymulacja łechtaczki jest tak przyjemna?

Łechtaczka to jeden z najbardziej unerwionych organów w kobiecym ciele. Za niewiarygodną wręcz rozkosz odpowiada blisko osiem tysięcy zakończeń nerwowych. Odpowiednia stymulacja może bardzo szybko doprowadzić do szczytowania. Badania dowodzą, że zasadnicza większość przedstawicielek płci pięknej potrzebuje stymulacji łechtaczki, aby w ogóle osiągnąć orgazm. Zewnętrzna część – trzon zakończony żołędziem oraz część wewnętrzna tworzą kilkunastometrową powierzchnię podatną nawet na najdelikatniejszy dotyk.

Intymne masażery erotyczne – który wybrać?

Na rynku można znaleźć wiele ciekawych propozycji dedykowanych łechtaczce, których funkcjonalność bez wątpienia sprosta każdej przedstawicielce płci pięknej. Intymne masażery erotyczne są zwykle niewielkie – bez problemu mieszczą się w ręce. Na szczególną uwagę zasługują bullety, masażer-pingwinek oraz wibrujące jajeczka (z przewodem lub bez). Ciekawą propozycją wydają się także akcesoria bezdotykowe wyposażone w charakterystyczny ustnik. Bazują głównie na technologii fal sonicznych oraz charakterystycznym ssaniu. Dużą popularnością cieszą się króliki – wibratory przeznaczone do stymulacji wewnętrznej, wyposażone w dodatkową wypustkę, która pozwala na jednoczesny masaż pochwy i łechtaczki.

Praktycznie wszystkie intymne masażery erotyczne nadają się do stymulacji zewnętrznych narządów erotycznych kobiety, chociaż możliwości dedykowane bezpośrednio łechtaczce są dużo wygodniejsze. Odpowiedni lubrykant gwarantuje, że osiągnięcie orgazmu stanie się realne również w przypadku klasycznych wibratorów. Niemal każdy gadżet dla pań można wykorzystywać nie tylko do masturbacji, ale i zabaw we dwoje. Doskonałą opcją wydaje się urządzenie 2in1 albo nawet 3in1 – wibratory posiadające wypustkę dedykowaną łechtaczce bądź łechtaczce oraz odbytowi.

Co wyjątkowego kryje w sobie masażer-pingwinek?

Wśród wszystkich intymnych rozwiązań dedykowanych paniom, na szczególną uwagę zasługuje masażer - pingwinek. Urządzenie na swój sposób wyjątkowe – nie tylko dlatego, że wyglądem przypomina pingwinka. Słodki, niebywale urokliwy gadżet, wykonany z przyjaznego dla ciała silikonu to jedno z rozwiązań należących do grupy bezdotykowych stymulatorów ssących. 11 trybów wibracji gwarantuje, że niemal każda, nawet najbardziej wymagająca kobieta bez trudu osiągnie intensywny orgazm. Pingwinek – masażer wodoodporny to 10-centymetrowe urządzenie, które sprawdzi się również do… stymulacji sutków! Może być stosowany zarówno przez osoby na początku przygody z intymnymi masażerami erotycznymi, jak i nieco bardziej doświadczone panie.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.