• Kategorie
  • Szukaj
  • Korki analne

Przegląd gadżetów do zabaw analnych na każdą okazję. Korek analny (zwany również zatyczką lub plugiem analnym) to specjalne akcesorium seksualne sprzyjające stymulacji odbytu. Gadżet cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród przedstawicielek płci pięknej.

Odpowiednio wykorzystany korek analny pozwala osiągnąć niebywałą przyjemność i podniecenie. U niektórych osób może być nawet przyczyną orgazmu analnego.

Przypominają wyglądem sztuczne członki lub wibratory, z tą różnicą, że zazwyczaj są krótsze. Zasadnicza większość z nich posiada charakterystyczny, stożkowaty kształt, chociaż w dobie wszechobecnej globalizacji i postępu technologicznego nie jest to żadną zasadą. Ich spłaszczony koniec ma ułatwić wysunięcie zabawki z odbytu.

Korki analne występują w wielu kształtach, kolorach i rozmiarach, są wykonywane z rozmaitych – w pełni bezpiecznych dla zdrowia i życia użytkownika – materiałów.

Na rynku są dostępne także nieco bardziej zróżnicowane rozwiązania, przeznaczone dla najbardziej wymagających odbiorców. Jakie korki analne zasługują na szczególną uwagę?. Sprawdź pod listą produktów.

Korek analny z wibracjami urozmaici każdą zabawę

Koreczek analny z wibracjami to gadżet, który w największym stopniu przypomina klasyczne wibratory. Urządzenie jest dostępne w różnych kształtach do wyboru – począwszy od najpopularniejszego stożkowatego, poprzez jajowaty, skończywszy na przypominającym wyglądem penisa. Plug analny może posiadać specjalną końcówkę do podwójnej stymulacji – zarówno wibracji analnej, jak i waginalnej. Modele wyposażone w specjalną wypustkę sprawdzą się do zabawy solo w domowym zaciszu. Warto zainteresować się również przeznaczonymi do codziennego użytku podczas różnych aktywności (np. w czasie spacerów) małymi koreczkami analnymi sterowanymi pilotem.

Korek analny bez wibracji – klasyka jest zawsze w modzie

Plug analny bez wibracji to klasyczne rozwiązanie, przydatne do zabawy samodzielnej lub igraszek we dwoje.

Tradycyjny koreczek analny – mały, zgrabny, zakończony płaską powierzchnią – może być stosowany praktycznie przez cały czas: w pracy, w domu, podczas zakupów czy spacerów.

Rozwiązania z przyssawkami doskonale łączą się z powierzchniami płaskimi, tworząc małą strefę zabaw intymnych zakończony przyciągającym wzrok kryształem w kształcie serca zapewnia partnerowi lub partnerce niesamowity, podniecający widok.

Plug analny typu „kotwiczka” rozszerza się dopiero po włożeniu, sprzyjając jeszcze intensywniejszej stymulacji odbytu.

A może lisi albo króliczy ogon?

Wśród korków analnych bez wibracji na szczególną uwagę zasługuje ogon analny, czyli nic innego jak koreczek zakończony uroczą, mięciutką kitą.

Do wyboru są małe, puszyste ogonki króliczka, długaśne i eleganckie kocie ogony, gęste, przyciągające wzrok lisie kity i wiele, wiele więcej.

Ogon analny to wyjątkowa sex-zabawka, która znajdzie zastosowanie przy wszelkiego rodzaju przebierankach, bez wątpienia urozmaicając klasyczny stosunek.

Nadmuchiwany (pompowany) korek analny dla osób pragnących więcej

Warto wspomnieć także o nadmuchiwanych korkach analnych. Można wybrać „na pompkę” zarówno w formie z wibratorem, jak i bez.

Gadżet zaopatrzony w ręczną pompkę z zaworem spustowym pozwala na dopompowanie korka analnego do pożądanej wielkości.

Jeżeli dotychczasowy rozmiar przestanie sprawiać przyjemność, wystarczy jeden nacisk na pompkę, aby odczuwalnie powiększyć średnicę korka.

Z czego wykonany jest plug analny?

Materiał, z którego wykonany jest koreczek analny powinien mieć kluczowe znaczenie dla każdego, kto preferuje tę formę seksualnej rozrywki.

Dobra jakość jest gwarantem bezpiecznego seksu. Silikon, szkło borokrzemowe oraz stal charakteryzują się niską porowatością, a więc łatwo utrzymać je w czystości.

Ponadto są rozwiązaniami hipoalergicznymi. Wysokiej klasy akcesoria analne powinien być wykonany z certyfikowanego tworzywa.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.