• Kategorie
  • Szukaj
  • Kajdanki i kneble

Sex chłosta w BDSM nie może się obyć bez odpowiednich narzędzi. Sex kajdanki przy całej swej prostocie potrafią w skuteczny sposób zmaksymalizować odczucia związane z seksem nastawionym na dominację jednego z partnerów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w Twoim życiu odgrywają erotyczne gry – dlatego mamy dla Ciebie bogaty wybór sex kajdanek i wszelkich innych gadżetów, które mogą je uatrakcyjnić!

Sprawdź, czy polubisz BDSM

Bondage, Domination, Submission, Masochism – ten skrót kojarzy się wszystkim z perwersją, zadawaniem bólu, uległością i wkraczaniem w pewne „zakazane” obszary seksu. Sex chłosta przy obustronnym przyzwoleniu może dawać o wiele więcej. Skórzane kajdanki założone na nadgarstki partnerki lub partnera dają drugiej osobie niewielką przewagę fizyczną – automatycznie nadają partnerom rolę Uległego lub Uległej oraz Pana lub Pani. W sferze erotycznych pragnień dominacja lub bycie zdominowanym stanowi jedną z największych pokus i niesamowicie wyostrza zmysły, potęgując przyjemność płynącą z pieszczot. Podobnie jest z zadawaniem bólu – w sex chłoście najistotniejszy aspekt stanowi połączenie pewnej dawki sadyzmu z rozkoszą, co wiąże się z wejściem w zupełnie inny świat seksu.

Kajdanki BDSM – wprowadź je do swojej sypialni

Delikatne kajdanki z futerkiem będą dobrym sposobem na wniesienie do swojego intymnego pożycia z partnerem odrobiny szaleństwa i podniesienie poziomu zmysłowości w związku. Z pozoru niewinny wygląd kajdanek z futerkiem nieco przykrywa ich dominującą funkcję, tym samym zastosowanie takiego gadżetu może być świetnym wstępem do zabaw w stylu bondage&domination z partnerem. W BDSM najistotniejszym elementem jest maksymalne zaufanie partnerów względem siebie. Zwiększanie poziomu dominacji oraz wprowadzanie elementów seks chłosty do codziennego życia powinno się odbywać przy obopólnej zgodzie. Kajdanki skórzane to drobna rzecz, która w fantastyczny sposób urozmaica przeżycia łóżkowe i zachęca do eksperymentowania z innymi zabawkami – dildo, klamerkami do sutków, czy pejczami...

Jak wybrać kajdanki BDSM?

Pamiętaj – nie musisz ograniczać się do jednego modelu kajdanek BDSM. Im więcej macie ich w nocnej szafce, tym więcej różnych scenariuszy chłosty możecie zrealizować. Krótkie kajdanki z futerkiem w dziewczęcym kolorze możesz wykorzystać, by przykuć partnerkę lub partnera do ramy łóżka i kontynuować zmysłowe pieszczoty przy użyciu palców, języka, czy nawet zębów. Wskazane są wszelkiego rodzaju < a href="https://www.abcfantazji.pl/pejcze-i-baty-bdsm">pejcze, piórka oraz wibratory – dają one nieograniczone pole do popisu, gdy chodzi o stopień natężenia doznań fizycznych, a tym samym wprowadzają seks na wyżyny przyjemności. Skórzane kajdanki są nieco bardziej wyrafinowanym narzędziem do bondage'u. Charakteryzują się one skórzaną opaską zapinaną na klamrę, którą można skrępować nadgarstki lub kostki dominowanej osoby, oraz dłuższym łańcuszkiem. Są idealne do krępowania rąk i nóg.

Istnieją także specjalne kajdanki do podwieszania – używane w bardziej zaawansowanych formach fetyszystowskich zabaw. Takie kajdanki BDSM dają nieco więcej możliwości związywania niż w przypadku modeli futrzanych. Sam ich wygląd budzi bardzo erotyczne skojarzenia, powiązane z bólem i uległością. Cały urok kajdanek z futerkiem, czy też kajdanek skórzanych polega na perwersyjnym połączeniu ich surowego wyglądu – skóry, metalu, czerni, czerwieni, ogniw łańcucha – z widokiem nagiej skóry, dla której stanowią one jedyną oprawę. A Ty, na które sex kajdanki się skusisz?

Co jeszcze, oprócz kajdanek BDSM?

Oferta naszego sklepu jest bardzo bogata oraz pozwala zaopatrzyć się we wszystko, co może jeszcze bardziej zwiększyć poziom satysfakcji z dotychczasowego seksu. Spełnianie najbardziej skrytych fantazji – oto temat, w którym przodujemy, oferując Wam gadżety, które urozmaicają pożycie łóżkowe. Oprócz kajdanek z futerkiem i tych wykonanych ze skóry, warto w szafce nocnej trzymać także inne zabawki:

Dlaczego warto spróbować BDSM?

Krępowanie ciała ogranicza czynności ruchowe, a w przypadku zasłonięcia oczu oraz ust – również możliwość patrzenia czy mówienia. Tym samym wyostrzeniu ulegają pozostałe zmysły – dotyk, węch, czy smak. BDSM z użyciem sex kajdanek, pejczy i innych gadżetów daje olbrzymią przyjemność obojgu partnerom. Osobie krępowanej – która może odbierać doznania kilka razy intensywniej niż w przypadku klasycznego seksu – oraz osobie dominującej, dla której sam fakt posiadania pewnej władzy nad uległą podnosi poziom pożądania i sprawia seksualną satysfakcję.

Bogate zaopatrzenie naszego sklepu pomoże wybrać zabawki, które będą odpowiadały obojgu partnerom pod kątem zastosowania oraz dadzą pełen wachlarz możliwości, gdy chodzi o przyszłe łóżkowe (i nie tylko łóżkowe!) eksperymenty. BDSM to sposób na jeszcze lepsze, niezwykle skuteczne poznawanie własnych ciał, możliwości, a także progów bólu. To wiele godzin niezapomnianej zabawy i zwiększania otwartości na siebie obojga partnerów!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji

      Dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat.