• Kategorie
  • Szukaj
  • Wibratory wielofunkcyjne

Wibratory wielofunkcyjne zachwycają mnogością rozwiązań, nowoczesnym designem, dodatkowymi funkcjami i mocą, którą skrywają w środku! Jeśli do osiągnięcie orgazmu potrzebujesz kilku rodzajów stymulacji, wibrator wielofunkcyjny to gadżet dla Ciebie!

W tym przypadku wystarczy bowiem jeden gadżet do seksu, by równocześnie pieścić wiele punktów w Twoim ciele równocześnie!

Do wyboru masz m.in. wibrator podwójny służący do penetracji waginalnej i analnej, wibrator z funkcją pchnięć, wibrator ze stymulatorem łechtaczki w kształcie króliczka lub motylka oraz wibrator zapewniający masaż wszystkich stref erogennych miejsc intymnych – wnętrza pochwy, anusa i łechtaczki!

Wibratory wielofunkcyjne

Wibratory wielofunkcyjne to gadżety, które pokochały miliony użytkowniczek na całym świecie. Dzięki nim, nie jest już konieczna ciągłe zmiana akcesoriów erotycznych w trakcie pieszczot w pojedynkę lub z partnerem/partnerką.

Wystarczy jeden wibrator wielofunkcyjny, który zmaksymalizuje przyjemność odczuwaną na wielu poziomach. Wibratory wielofunkcyjne posiadają różne kształty, kolory i faktury.

Są finezyjne, nieoczywiste. Charakteryzują się nowoczesnym designem, mnogością funkcji i mocą, która zdolna jest rozbroić nawet najwytrwalszą kochankę!

Sklep erotyczny online

Sex shop online ABC fantazji to miejsce, w którym spełnisz swoje erotyczne fantazje. Niezależnie od tego, czy marzysz o wibratorze wielofunkcyjnym, czy innego rodzaju gadżecie erotycznym, u nas znajdziesz produkt skrojony pod Twoje potrzeby!
Zachęcamy do eksperymentowania i eksplorowania swojej seksualności!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.