• Kategorie
  • Szukaj
  • Wibratory punkt G

Punkt G to obszar kobiecego ciała, który jest niezwykle wrażliwy i podatny na dotyk. Jego stymulacja prowadzi do silnych orgazmów i doznań, których moc ciężko sobie wyobrazić. Mimo, że punkt G, nie jest de facto punktem, lecz obszarem, który kształtem przypomina jajko, jego zlokalizowanie sprawia niektórym trudność.

Dlatego też, na rynku pojawiły się gadżety, typu wibrator do punktu G, które ułatwiają namierzenie, a następnie zapewniają intensywną stymulację tego orgazmotwórczego punktu na mapie kobiecego ciała.

Wibrator punktu G

U kobiety punkt G jest jednym z ważniejszych miejsc na seksualnej mapie ciała. Pozwala on przeżywać bardziej intensywną przyjemność zarówno podczas pieszczot z partnerem, jak i samodzielnie. Wibrator do punktu G pozwala na jeszcze silniejszą stymulację tego miejsca, a tym samym sprawia, że przeżywa się mocniejsze orgazmy. Warto zdecydować się na taki gadżet, żeby podnieść temperaturę w sypialni oraz wprowadzić do swojego życia erotycznego nowe, ekscytujące przeżycia. Wibratory tego typu pokryte są przyjemnym tworzywem, przypominającym w dotyku bardzo gładką skórę, więc nie podrażnią delikatnych okolic intymnych. Dla zwiększenia komfortu można ich używać w towarzystwie ulubionego lubrykanta. Masażer punktu G sprawdzi się znakomicie także jako prezent, na przykład dla przyszłej panny młodej.

Jak znaleźć punkt G

Prawdą jest, że punkt G u różnych kobiet znajduje się w różnych miejscach, jednakże odchylenie w zakresie jego lokalizacji nie jest duże. Generalnie punkt G umiejscowiony jest na przedniej ścianie pochwy (czyli od strony, po której znajduje się cewka moczowa), najczęściej ok. 2,5-5 cm od jej ujścia.

Poszukiwania warto zacząć od użycia własnego palca, gdyż punkt G różni się od pozostałych miejsc pochwy w dotyku. Jest szorstki i wypukły, a nie gładki. Jeśli nie potrafimy go wyczuć, warto zaprosić do zabawy masażer punktu G, gdyż obszar ten powiększa się i dodatkowo uwypukla wraz ze wzmożoną stymulacją.

Dowiedź się więcej: jak używać wibratora

Masażer punktu G — jaki wybrać?

Preferencje dotyczące seksualnych doznań są bardzo indywidualne. Niektóre kobiety wolą delikatniejszą, a inne mocniejszą stymulację. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli wibratorów punktu G, które różnią się swoją budową oraz funkcjami. Niektóre posiadają dodatkową opcję stymulacji łechtaczki lub odbytu. Wibratorów można używać także do stymulacji sutków i jąder. Wszystko zależy od Twojej fantazji. W podróż, czy do torebki polecamy mini wibratory, które są tak małe, że zmieszczą się nawet w kosmetyczce.

Wibrator punktu G

Nasz sklep erotyczny posiada duży wybór wibratorów/masażerów punktu G w różnych formach i kształtach. Wibrator punktu G może wyglądem przypominać klasyczny wibrator, lecz to, co go odróżnia od reszty gadżetów erotycznych, to wyraźnie zakrzywiona główka, która pozwala na precyzyjną stymulację przedniej ścianki pochwy, na której zlokalizowany jest orgazmotwórczy obszar.

Masażer punktu G może również przybierać formę różdżki osadzonej na wąskim trzonie lub być zamontowany na uprzęży typu strap’on (tzw. wibrator na pasku). Wszystkie rodzaje wibratorów do punktu G znajdziesz w internetowym sklepie erotycznym ABC fantazji!

Wszystkich zainteresowanych intensywniejszymi doznaniami w łóżku, zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wibratorów punktu G.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji

      Dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat.