• Kategorie
  • Szukaj
  • Masażer sterowany pilotem

 

Wibrujące jajeczka – masażery, które przeszły do historii

Małe, sprytne i niezwykle proste w użyciu wibrujące jajeczko doskonale sprawdzi się zarówno podczas zabawy solo, jak i we dwoje. Praktyczny masażer dla kobiet może być stosowany podczas masturbacji (także w wodzie), gry wstępnej (stymulacja łechtaczki) i seksu. Odpowiednio użyty daje wręcz niewyobrażalną przyjemność – zarówno przedstawicielce płci pięknej, jak i jej partnerowi. Jajeczko erotyczne kryje w sobie znacznie więcej możliwości niż mogłoby się wydawać.

 

Co wyjątkowego kryje w sobie jajeczko?

Masażer - jajeczko to jeden z wielu sposobów na wprowadzenie eksperymentów do sypialni. Gadżet erotyczny o jajowatym kształcie i niewielkim rozmiarze kryje w sobie bardzo mocny napęd, oferując wiele możliwości zabawy. Jako masażer łechtaczki (a przy okazji również całego ciała) doskonale sprawdzi się w udoskonalaniu gry wstępnej. Dzięki małemu rozmiarowi i opływowemu kształtowi gadżet można umieścić w pochwie. Jajeczko można nosić podczas wykonywania codziennych czynności - masażery urozmaicają codzienną zabawę we dwoje, wprowadzając nutkę ekscytacji i ciekawości, dodatkowo rozpalając użytkowników.

Na co zwrócić uwagę, wybierając masażer dla kobiet?

Wybierając masażer do wspólnej lub samodzielnej zabawy, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Najważniejszą jest sterowanie – produkty wyposażone w pilot połączony z częścią penetracyjną przewodem cieszą się niebywałym komfortem i wygodą użytkowania. Stosunkowo krótki kabelek ułatwia zabawę, sprawiając, że użytkownik w każdej chwili może zmienić tryb czy rodzaj wibracji. Równie kluczową kwestią jest materiał, z którego zabawka została wykonana. W przypadku masażera dla kobiet najlepiej sprawdzi się silikon. Gładkie, a zarazem przyjemne w dotyku tworzywo może pochwalić się właściwościami hipoalergicznymi. Najbardziej funkcjonalne masażery są wodoodporne – można ich używać na przykład w wannie lub pod prysznicem. Wbrew powszechnej opinii, liczy się również rozmiar. Wibrujące jajeczka to małe, mieszczące się w ręku urządzenia wibrujące. Największe z nich są wielkości całej dłoni które bez wątpienia nie sprawdzą się w przypadku początkujących.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.