• Kategorie
  • Szukaj
  • Kulki gejszy klasyczne i sterowane

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym klienci mogą zamówić mnóstwo gadżetów uprzyjemniających współżycie. Mamy wiele akcesoriów do wykorzystania w parze lub w samotności.

W drugiej grupie znajdują się m.in. kulki Kegla, znane też jako smartballs, loveballs czy po prostu kulki miłości. Inna popularna nazwa to kulki gejszy, budzące duże zainteresowanie pań. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów.

Kulki gejszy klasyczne i nowoczesne

 

Smartballs cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród kupujących. Łatwo to zrozumieć, zważywszy na ich szerokie zastosowanie. Możemy zaproponować chętnym kulki gejszy klasyczne, doskonałe do ćwiczeń mięśni dna miednicy. Rewelacyjnie sprawdzają się w profilaktyce inkontynencji (nietrzymania moczu).

Polecamy także zaawansowane gadżety sterowane przy użyciu pilota. Ich głównym przeznaczeniem jest sprawianie użytkowniczkom rozkoszy.

Wśród klasycznych wariantów można wymienić kulki wykonane z metalu, wodoodpornego silikonu, jak również wersje pokryte 24-karatowym złotem. Posiadamy kulki gejszy z wibrującym elementem w środku lub z obciążnikami kulkowymi. Oferujemy opcje zamocowane na lince, sznureczku lub przewodzie z tworzywa ABS.

 

Podwójne oraz pojedyncze kulki gejszy

 

Wymarzony model wyszukają dla siebie kobiety pragnące wzmocnić doznania seksualne. Do katalogu należą pojedyncze kulki gejszy oraz odpowiedniki złożone z dwóch, trzech czy czterech kuleczek. Inna opcja to zestaw z kulki waginalnej oraz drugiej, mniejszej, przeznaczonej do stymulacji odbytu. To propozycja skierowana do odważnych pań, uwielbiających odkrywać w sobie nowe pokłady zmysłowości.

Dysponujemy kulkami, które znakomicie zdają egzamin jako dyskretne gadżety erotyczne. Można sięgać po nie w każdym momencie – nosić w mieszkaniu albo stosować częściej i sprawiać sobie nimi przyjemność również poza domem.

U nas każda kobieta ma szansę znaleźć kulki miłości, które idealnie spełnią jej oczekiwania. Bez względu na to, czy poszukuje rozwiązania swoich problemów zdrowotnych, czy nowego akcesorium do sypialni, z pewnością mamy właściwy wariant.
Serdecznie zapraszamy do przejrzenia pełnego asortymentu sklepu.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji

      Dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat.