• Kategorie
  • Szukaj
  • Nakładka na palec

 

Masażery erotyczne nakładane na palec

Rozwiązanie, obok którego nie sposób przejść obojętnie – masazery erotyczne nakładane na palec. Chociaż wydaje się, że wśród ilości dostępnych na rynku seks-gadżetów, produkt jest stosunkowo mało praktyczny, wibratory w formie nakładek stanowią idealne uzupełnienie kolekcji erotycznych gadżetów. Większe urządzenia doskonale sprawdzą się w sypialni – do zabawy solo i we dwoje. Nieco mniejsze są nieocenione przy masturbacji i grze wstępnej. Najmniejsze, na przykład masazery erotyczne na palec – przydadzą się w mało sprzyjających warunkach, np. podczas podróży, na wakacjach czy w pracy. Duże urządzenia są mało dyskretne. Nasadka na jeden lub dwa palce bez trudu zmieści się w torebce, kosmetyczce, kieszeni czy nawet etui na okulary.

 

Wibrator łechtaczkowy – najlepszy kobiecy masażer

Masazery erotyczne nakładane na palec są przeznaczone przede wszystkim do stymulacji i pobudzania łechtaczki. Zostały stworzone z myślą o kobiecych potrzebach, są małe i poręczne. W zależności od rodzaju, wyposażone w wypustki lub nie, mogą pochwalić się kilkoma trybami pracy. Zróżnicowanie poziomu oraz rodzaju wibracji sprzyja dostosowaniu produktu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Masazery erotyczne w formie nakładki na palec nie mają więcej niż kilka centymetrów długości. Zakładany jeden lub dwa palce pierścień jest regulowany. W niektórych przypadkach można go zamocować również na bieliźnie.

Wykonane z silikonu masazery erotyczne często są wodoodporne. Można je wykorzystywać praktycznie w każdych warunkach, również w wannie i pod prysznicem. Zazwyczaj każdy posiada własny panel sterowania. Niekiedy można również spotkać rozwiązania z dodatkowym pilotem, mocowanym na nadgarstku lub sprzęt sterowany całkowicie zdalnie – idealny do zabaw we dwoje. Urządzenie obsługiwane poprzez aplikację komórkową jest o tyle wygodne, że można nim sterować z dowolnego zakątka świata! Kobiecy masażer w formie wibrującej, zakładanej na palec nakładki to praktyczny dodatek, który urozmaici samotne wieczory.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji

      Dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat.