• Kategorie
  • Parametry
  • Dilda dla kobiet i mężczyzn

W sypialni nie istnieją żadne ograniczenia, ponieważ wszystko zależy od wzajemnych relacji między partnerami, a także od preferencji seksualnych. Dotyczy to większości zabawek erotycznych takich jak np. żele rozgrzewające, kajdanki, czy dilda. Sztuczne członki mogą wspaniale urozmaicić pożycie intymne i wprowadzić je na nowy poziom. W naszym sklepie mamy wiele propozycji dla kobiet oraz mężczyzn, ale też modele unisex do dowolnego wykorzystania. Produkty występują w różnych rozmiarach oraz wykonano je z niejednolitych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dilda dla kobiet i mężczyzn

Spełniamy każde, nawet najskrytsze fantazje klientów. Posiadamy dilda w cielistym kolorze, niezmiernie realistyczne (m.in. z odwzorowaniem żył na powierzchni). Dysponujemy też sztucznymi penisami w oryginalnych barwach, od fioletu przez głęboką czerń po półprzezroczyste czy mleczne z turkusowym rdzeniem, które świecą w ciemnościach.

Zainteresowani znajdą u nas wielkie dildo wykonane z silikonu, a także warianty żelowe oraz szklane. Przygotowaliśmy również szeroką gamę artykułów w mniejszych rozmiarach (od 14 cm), w sam raz dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z gadżetami erotycznymi.

Ekskluzywne dildo dla mężczyzn

Panowie poszukujący idealnego stymulatora prostaty będą zadowoleni, gdy zamówią nasze dildo dla mężczyzn. Oferujemy wyłącznie w pełni bezpieczne produkty erotyczne uznanych marek. Różnorodnością naszego asortymentu cieszą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Polecamy klientom wielkie dildo podwójne (nawet 45 cm), które występuje w wariantach z moszną, przyssawką lub z przezroczystymi kuleczkami. W zależności od preferencji można wybrać model waginalny bądź analny, co więcej oferujemy także sztuczne członki idealne do pieszczot prostaty albo punktu G.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego sklepu.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.