• Kategorie
  • Szukaj
  • Dilda dla kobiet i mężczyzn

W sypialni nie istnieją żadne ograniczenia, ponieważ wszystko zależy od wzajemnych relacji między partnerami, a także od preferencji seksualnych. Dotyczy to większości zabawek erotycznych takich jak np. żele rozgrzewające, kajdanki, czy dilda. Sztuczne członki mogą wspaniale urozmaicić pożycie intymne i wprowadzić je na nowy poziom.

W naszym sklepie mamy wiele propozycji dla kobiet oraz mężczyzn, ale też modele unisex do dowolnego wykorzystania. Produkty występują w różnych rozmiarach oraz wykonano je z niejednolitych materiałów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dilda dla kobiet i mężczyzn

Sklep erotyczny ABC fantazji spełnia  każde, nawet najskrytsze fantazje klientów. W swoim asortymencie posiadamy dilda w cielistym kolorze, niezmiernie realistyczne (m.in. z odwzorowaniem żył na powierzchni).

Dysponujemy też sztucznymi penisami w oryginalnych barwach, od fioletu przez głęboką czerń po półprzezroczyste czy mleczne z turkusowym rdzeniem, które świecą w ciemnościach.

Zainteresowani znajdą u nas ogromne dildo wykonane z silikonu, a także warianty żelowe oraz szklane. Przygotowaliśmy również szeroką gamę artykułów w mniejszych rozmiarach (od 14 cm), w sam raz dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z gadżetami erotycznymi.

Miłośnicy wibrujących sex zabawek będą zachwyceni przygotowanymi przez nas propozycjami gadżetów z kategorii: wibratory erotyczne. Również pary homoseksualne i kobiety pragnące zdominować swoich partnerów znajdą akcesoria odpowiadające ich potrzebom. Gadżet typu sztuczny penis na pasku pozwoli na odwrócenie ról w sypialni, zależnie od ochoty i  seksualnych fantazji partnerów. Zapraszamy zatem do odwiedzenia w naszym sex shopie internetowym zakładek: wibratory i strap-on, by uzyskać dostęp do pełnej oferty sztucznych penisów.

Odpowiednio dobrany gadżet erotyczny to gwarancja dobrej zabawy oraz cielesnej i zmysłowej rozkoszy!

Dildo – jak używać

Dildo, dzięki swej prostej konstrukcji, nie powinno sprawiać trudności podczas użytkowania. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach, by zabawy z tego typu gadżetem były zawsze bezpieczne, komfortowe i obfite w orgazmy.

Zarówno dildo dla mężczyzn, jak i dildo dla kobiet wymaga podczas użycia odpowiedniego smarowania. Zapewni go lubrykant, który nie tylko uchroni delikatne miejsca intymne od nieprzyjemnych podrażnień i mikrouszkodzeń, ale również stanowi gwarancję komfortu podczas zabawy. Im lepszy poślizg, tym płynniejszy i sprawniejszy sposób penetracji.

Sam sposób aplikacji i ruchów wykonywanych dildem podczas miłosnych igraszek również ma znaczenie. Wsunięcie gadżetu, zwłaszcza przy pierwszym użyciu powinno odbywać się powoli i przy poszanowaniu granic własnego ciała. Zwłaszcza zabawy analne wymagają szczególnej delikatności i cierpliwości.

Jeśli chodzi o same pchnięcia, warto przetestować penetrację pod różnymi kątami oraz w różnych pozycjach. Pamiętaj, każdy sposób jest dobry, jeśli jest w zgodzie z Twoimi potrzebami i preferencjami!

Ekskluzywne dildo dla mężczyzn

Panowie poszukujący idealnego stymulatora prostaty będą zadowoleni, gdy zamówią nasze dildo dla mężczyzn. Oferujemy wyłącznie w pełni bezpieczne produkty erotyczne uznanych marek. Różnorodnością naszego asortymentu cieszą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Polecamy klientom ogromne dildo podwójne (nawet 45 cm), które występuje w wariantach z moszną, przyssawką lub z przezroczystymi kuleczkami. W zależności od preferencji można wybrać model waginalny bądź analny, co więcej oferujemy także sztuczne członki idealne do pieszczot prostaty albo punktu G.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego sklepu.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji

      Dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat.