• Kategorie
  • Szukaj
  • Koraliki analne

Koraliki analne to gadżet erotyczny, który przypadnie do gustu miłośnikom stymulacji tylnych bram rozkoszy. Dzięki nim, namiętni kochankowie odpowiednio przygotują ciało do penetracji analnej, jak również zapewnią sobie dodatkową stymulację podczas klasycznego zbliżenia.
Sprawdź ofertę koralików analnych w sex shopie ABC fantazji i wybierz model odpowiadający swoim potrzebom!

Koraliki analne, jak używać

Koraliki analne są bardzo proste w obsłudze, ze względu na ich nieskomplikowaną konstrukcję. Gadżet ten składa się z kilku, połączonych ze sobą, kuleczek o stopniowo zwiększającej się średnicy. Na początku zabawy lub przy pierwszym kontakcie z tego typu akcesorium erotycznym, warto aplikować gadżet stopniowo - kuleczka po kuleczce.

Jeśli materiał, z którego wykonane zostały koraliki analne (np. stal), na to pozwala, można ogrzać sex akcesorium. W ten sposób, podczas zabawy koralikami, mięśnie anusa łatwiej się rozluźnią i ułatwią dalszą penetrację gadżetem.

Bardziej zaawansowanym adeptom miłosnej sztuki analnej polecamy schłodzić koraliki, by doświadczyć zupełnie innego rodzaju doznań.

 

Anus, dzięki dużemu ukrwieniu, jest bardzo podatny na stymulację, co przekłada się na intensywność przeżyć podczas aplikacji gadżetu. Jednakże to nie samo umiejscowienie sex zabawki w anusie sprawia największą przyjemność. Szybkie wysunięcie koralików, zwłaszcza tuż przed szczytowaniem, wzmacnia orgazm i prowadzi do wyzwalającej rozkoszy o niewyobrażalnej sile.

 

Pamiętaj, by przed przystąpieniem do zabawy analnej użyć lubrykantu. Zwiększysz w ten sposób komfort podczas penetracji. Anus nie wydziela bowiem śluzu, który zapobiegałby nieprzyjemnemu tarciu podczas aplikacji koralików. To, jakiego rodzaju lubrykant użyjemy, zależy od materiału, z którego wykonane zostały koraliki analne.

Silikonowy lubrykant wolniej wysycha, więc nieco lepiej sprawdza się podczas zabaw analnych. Jednakże tego rodzaju środek zapewniający poślizg, nie może być stosowany z silikonowymi gadżetami erotycznymi, gdyż może zniszczyć ich powierzchnię. Rozwiązaniem jest wtedy lubrykant na bazie wody, który również świetnie nada się do analnej stymulacji. Wystarczy tylko użyć go odrobinę więcej, niż w przypadku jego silikonowego odpowiednika.

Koraliki analne, doznania

Doznania podczas zabaw z koralikami analnymi określane są jako spektakularne. I nie są to opinie, które występują sporadycznie. Dzieje się tak dlatego, że umiejscowienie koralików analnych w anusie podczas seksu waginalnego, a następnie szybkie ich wysunięcie, pobudza, oprócz anusa, również ścianę pochwy, co prowadzi do niezwykle silnych orgazmów.

Pierwsza aplikacja gadżetu może powodować lekki dyskomfort i uczucie lekkiego wypełnienia anusa, jednakże są to normalne reakcje naszego ciała. Anus nie jest bowiem fizjologicznie przystosowany do penetracji, dlatego potrzebuje rozgrzewki i odpowiedniego traktowania, by to umożliwić.

Jeśli chcesz wejść na wyższy poziom analnych igraszek, spróbuj miłości greckiej. Paniom, pragnącym zdominować swoich partnerów, polecamy uwadze strap-on czyli sztuczny penis na pasku.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.