• Kategorie
  • Szukaj
  • Drogeria erotyczna.

Nieodzownym elementem seksu i zabaw w łóżku powinny być: bezpieczeństwo, dbałość o higienę, czystość akcesoriów erotycznych oraz wysoki komfort obojga partnerów.

Dlatego, drogeria erotyczna sklepu internetowego ABC fantazji to miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór prezerwatyw, lubrykantów, produktów pielęgnacyjnych do akcesoriów erotycznych, a także środków do higieny dla kobiet.

Drogeria erotyczna oferuje również olejki i świece do masażu, perfumy z feromonami oraz środki na potencję i libido – czyli wszystko to, co dodatkowo uprzyjemni namiętne chwile z ukochaną osobą i wzbudzi w kochankach płomienny płomień pożądania.

Higiena

Każdy przejaw aktywności seksualnej, nieważne czy to w postaci stosunku, masturbacji czy innych erotycznych zabaw, powinien odbywać się z uwzględnieniem higieny i to nie tylko własnej, ale również gadżetów używanych w trakcie namiętnych igraszek.

Z tego powodu, nasz sexshop online oferuje szeroki wybór środków służących do czyszczenia i pielęgnacji gadżetów erotycznych, np. specjalne cleaner’y do masturbatorów, płyny antybakteryjne do sex zabawek, a także środki do konserwacji lateksu. U nas znajdziesz również tampony do seksu, które zapewniają maksimum komfortu w czasie zbliżenia „w te dni”.

Prezerwatywy

Prezerwatywy to jeden z najskuteczniejszych środków antykoncepcyjnych oraz ograniczających przenoszenie chorób drogą płciową. Dlatego też, ich odpowiedni dobór jest tak istotny.

W sklepie abcfantazji.pl znajdziesz szeroką gamę prezerwatyw w każdym rozmiarze (również king size) tak, by kondom idealnie przylegał do członka, gwarantując maksimum bezpieczeństwa.

Posiadamy kondomy marki My.Size, Secura, London, Skyn oraz Anos, a wśród nich prezerwatywy do seksu analnego, prezerwatywy lateksowe i bezlateksowe, prezerwatywy z wypustkami i prezerwatywy opóźniające wytrysk.

Lubrykanty

Środki nawilżające do miejsc intymnych stanowią gwarancję nie tylko udanego stosunku, ale również komfortowych i niezwykle przyjemnych erotycznych zabaw w pojedynkę.

Poza klasycznymi lubrykantami na bazie wody lub silikonu oferujemy całą gamę produktów dla miłośników łóżkowych eksperymentów.

Posiadamy m.in żele do fistingu, środki nawilżające do seksu analnego, smakowe lubrykanty do fellatio, a także olejki do masażu, które równocześnie pełnią rolę erotycznych nawilżaczy do miejsc intymnych.

Drogeria erotyczna

Czymże byłaby drogeria erotyczna bez produktów, które nie tylko dbają o ciało, ale również o zmysły kochanków? Wypróbuj jeden z zapachów perfum z feromonami, które jak magnes przyciągają płeć przeciwną!

Możesz również zaopatrzyć się w olejki, żele lub świece do masażu o zniewalających zapachach, które rozbudzą w kochankach pożądanie oraz ukoją ich ciała i zmysły.

A jeśli Twój organizm płata Ci figle w czasie zbliżenia z ukochaną osobą, wypróbuj odpowiedni dla siebie preparat, np. opóźniający wytrysk, powiększający penisa czy poprawiający erekcję, w postaci suplementów diety, żeli czy kremów.

Sexshop online

W naszym sklepie oferujemy tylko sprawdzone produkty, spełniające unijne normy bezpieczeństwa. Szeroki asortyment pozwoli zaspokoić potrzebę każdego miłośnika nocnych uniesień, niezależnie od fantazji, upodobań i fetyszy.

Zachęcamy do eksperymentowania, poznawania własnych ciał i życzymy niesamowitych doznań!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.