• Kategorie
  • Szukaj
  • Masażery i wibratory prostaty

Kobiety posiadają punkt G, panowie natomiast punkt P (od prostaty). Naukowcy już dawno udowodnili, że stymulacja punktu G nie zawsze daje rozkosz, lecz punktu P – za każdym razem.

Nic więc dziwnego, że w naszym sklepie nie brakuje rozwiązań dedykowanych bezpośrednio panom. Punkt P można uruchomić na dwa sposoby – poprzez stymulację miejsc zlokalizowanych między odbytem a jądrami oraz przez odbyt.

Męski punkt G stanowi niezwykle wrażliwy na dotyk obszar. Jego stymulacja – niezależnie od tego, czym wykonywana (palcem, penisem, wibratorem lub innym sex-gadżetem) – może doprowadzić do bardzo silnego orgazmu, a dodatkowo potęgować oraz przyspieszać szczytowanie będące efektem tradycyjnej masturbacji. Brak odpowiedniego przygotowania potrafi jednak sprawić dyskomfort lub ból w czasie analnych uciech cielesnych.

 

Rodzaje stymulatorów prostaty

 Stymulator prostaty (wibrator analny)to praktyczny gadżet stworzony z myślą o nieziemskiej rozkoszy mężczyzn. Można wyróżnić kilka rodzajów – w zależności od kształtu, koloru, wielkości czy materiału, z którego zostały wykonane.

  • Klasyczny posiada lekko zakrzywiony kształt, sprzyjający prostszemu dotarciu do punktu P. Niektóre sex-zabawki zostały zaopatrzone w wyraźnie szerszą końcówkę, ułatwiającą wyjmowanie ich z odbytu.

  • Z pilotem w zestawie jest bardzo wygodny w obsłudze i pozwala na swobodne sterowanie urządzeniem niezależnie od tego, w jakiej pozycji znajduje się jego użytkownik. Stanowi też ciekawe urozmaicenie zabaw z partnerem lub partnerką.

  • Nieco bardziej zaawansowany dla wymagających – zawiera dodatkowe rowki lub wypustki, znacząco zwiększające rozkosz z zabaw analnych.

  • W kształcie litery U przeznaczony jest do jednoczesnej stymulacji zarówno prostaty jak i krocza.

  • Z dodatkową opcją ogrzewania stanowi ciekawe rozwiązanie. Ciepło w połączeniu z rotacjami, wibracjami oraz stymulatorem krocza czyni produkt niezwykle funkcjonalnym.

Praktycznie każdy wibrator analny jest stymulatorem prostaty, jednak nie odwrotnie.

Przykładem na to może być klasyczny korek analny - gadżet nie posiada zasilania, ale ze względu na swoją długość i kształt idealnie nadaje się do stymulacji męskiego punktu G.

Stymulacja prostaty, a higiena miejsc intymnych

 Stosowanie stymulatorów prostaty lub wibratorów analnych powinno być poprzedzone dokładną higieną miejsc intymnych.

Chociaż końcowy odcinek jelita grubego (odbyt) jest zazwyczaj pusty, nadal mogą pozostać w nim drobne nieczystości, które zazwyczaj nie przeszkadzają w używaniu różnego rodzaju gadżetów, ale mogą mieć wpływ na komfort psychiczny mężczyzny.

Do higieny miejsc intymnych najlepiej sprawdzi się lewatywa. Specjalne gruszka i letnia woda z mydłem umożliwiają dokładne oczyszczenie odbytu praktycznie w każdym miejscu – zarówno w łazience, jak i w toalecie.

Osoby, które nie stronią od stymulacji prostaty na co dzień – powinny pomyśleć o wygodniejszym rozwiązaniu, na przykład specjalnej nakładce prysznicowej.

Końcówka wkręcana bezpośrednio do kabla prysznicowego lub kabel z końcówką przykręcany do kranu sprzyja dokładnemu czyszczeniu odbytu i jego okolic bez konieczności sporządzania mieszanki wody z mydłem.

 

Wibrator analny stworzony z myślą o Nim

Masaż prostaty to nie tylko dostarczająca niebywałej przyjemności technika seksualna. Wielu zwolenników takich uciech cielesnych nie zdaje sobie sprawy z faktu, że regularny masaż gruczołu krokowego pozytywnie wpływa na zdrowie.

Stymulacja poprawia przepływ krwi przez gruczoł krokowy, wspomagając tym samym działanie enzymów w razie wszelkiego rodzaju „męskich dolegliwości”.

Ze względu na swoje właściwości może również przyczyniać się do obniżenia napięcia mięśni czy redukcji stresu.

Wibrator analny to gadżet, który powinien znaleźć się w szufladzie każdego mężczyzny, który nie stroni od przygód czy stymulacji własnego punktu P.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.