• Kategorie
  • Szukaj
  • Pierścienie i nakładki na penisa - ringi

Zapraszamy do świata męskich akcesoriów erotycznych. Znajdziesz tu gadżety typu: pierścień na penisa, nakładka na członek, nakładka wibrująca, krążek erekcyjny.

Są to produkty, które nie tylko pozwolą Ci uporać się z problemem przedwczesnego wytrysku, słabej jakości wzwodu czy niewielkich rozmiarów członka, ale również pozwolą zwiększyć doznania obojga partnerów podczas seksu. Dodatkowo, krążki mogą pełnić funkcję erotycznej biżuterii, stanowiąc oryginalny element seksownego stroju.

Rozgość się w sexshop online ABC fantazji i znajdź produkt, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i fantazjom!

Krążek erekcyjny, ring na penisa a nakładka na członek - różnice

Warto przyjrzeć się wnikliwie gadżetom erotycznym dla panów, gdyż z pozoru tak prosty konstrukcyjnie produkt, jak pierścień na penis czy nakładka na członek mogą budzić wiele wątpliwości. Jaki i kiedy ich używać? Czy każdy krążek na penisa ma takie same właściwości? Czym się różnią między sobą produkty z tej kategorii? Czy są skuteczne? Już wyjaśniamy!

Pierścień erekcyjny

Pierścień erekcyjny to produkt, który, jak sama nazwa wskazuje służy do wzmocnienia erekcji. Oprócz tego, wydłuża stosunek i wzmacnia erotyczne doznania obojga partnerów. Sposób działania gadżetu jest bardzo prosty. Cock ring ma za zadanie uciskanie członka, co uniemożliwia - przez czas jego użytkowania - odpływ krwi z ciał jamistych znajdujących się w penisie. W rezultacie prącie jest nabrzmiałe i gotowe do namiętnych igraszek przez długi czas!

 

Nakładka wibracyjna

W odróżnieniu od pierścieni erekcyjnych, nakładka wibracyjna służy przede wszystkim do zwiększania fizycznej przyjemności w trakcie seksu. Ring na penisa wyposażony jest bowiem w wibrujący mechanizm (najczęściej bullet), który równocześnie stymuluje kobietę oraz mężczyznę. Wibrująca opaska na penisa dostępna jest w różnych wariantach. Niektóre z modeli, posiadają dodatkowe wypustki lub kulki masujące członka i celnie trafiające w czuły punkt kobiecego ciała - łechtaczkę.

Nakładka na członek

W naszym sklepie znajdziesz również duży wybór nakładek na penisa, które mają za zadanie przedłużenie członka oraz wzmocnienie stymulacji partnerki. Jest to jeden z prostszych, nieinwazyjnych metod na dodanie kilku cennych centymetrów do swojej męskości.

Ponadto, niektóre modele posiadają wypustki, prążkowania i fałdowania, co przekłada się na intensywność orgazmu obojga kochanków. Entuzjastom miłości greckiej polecamy wypróbowanie nakładek na penisa z koralikami analnymi lub dodatkowym sztucznym członkiem, który pozwoli na stymulację anusa podczas klasycznego zbliżenia.

Pierścień erekcyjny - jaki wybrać?

Przy wyborze gadżetu typu krążek erekcyjny warto kierować się materiałem, z którego akcesorium zostało wykonane. Pierścień zakłada się na członek podczas wzwodu, dlatego tworzywo powinno być elastyczne, by łatwo założyć i zdjąć gadżet. Najbezpieczniej jest wybrać akcesorium w rozmiarze uniwersalnym lub zainwestować w zestaw pierścieni o różnej średnicy.

Oczywiście krążki metalowe są równie skuteczne i proste w obsłudze, co ich żelowe/silikonowe odpowiedniki. Jednakże, w tym przypadku pierścień na penisa musi być idealnie dopasowany do wielkości członka. Ponadto, metalowych krążków nie powinno stosować się wraz z prezerwatywą, gdyż łatwo może ulec uszkodzeniu.

Pierścień erekcyjny - zalety

Największą zaletą pierścieni erekcyjnych jest ich skuteczność oraz łatwość w obsłudze. Ponadto, opaska na penisa może również świetnie maskować męskie problemy. Niektóre modele gadżetów są bardzo dyskretne. Silikonowe, cienkie wersje krążków mogą być ledwo wyczuwalne przez kobietę. Dodatkowo, nic nie stoi na przeszkodzie by stosować je razem z prezerwatywami.

Niektóre pierścienie posiadają ponadto funkcje wzmacniające doznania partnerki, dzięki np. wibrującemu bulletowi, wypustkom czy kulkom stymulującym łechtaczkę podczas seksu. Przy pomocy krążka erekcyjnego można więc  przyjemne połączyć z pożytecznym!

Nakładka wibracyjna jak zakładać

Zarówno nakładki wibracyjne, jak i opaski na erekcję należy zakładać na penisa podczas wzwodu. Wibrujący bullet może znajdować się zarówno nad, jak i pod członkiem. Sposób założenia nakładki, zależy bowiem od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. Umieszczenie pocisku przy jądrach pozwoli na stymulowanie łechtaczki i wejścia do pochwy w trakcie seksu, co przyspieszy i wzmocni kobiecy orgazm.

Chcesz jeszcze bardziej rozgrzać swoją partnerkę podczas gry wstępnej? Polecamy uwadze wibratory, w tym cieszący się wielką popularnością wibrator dla dziewicy!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.