• Kategorie
  • Szukaj
  • Prezerwatywy

Prezerwatywy to jedne z najpopularniejszych środków antykoncepcyjnych. Trudno się dziwić - skuteczność prezerwatyw wynosi aż 98%, poza tym są to produkty ogólnodostępne, stosunkowo niedrogie i łatwe w użytkowaniu. W dodatku, stanowią świetną ochroną przed chorobami przenoszonymi drogą płciową!

A zachowanie bezpieczeństwa podczas seksu to priorytet! Dlatego też, internetowy sklep erotyczny ABC fantazja posiada szeroki wybór prezerwatyw, które trafią w gust każdego mężczyzny!

Prezerwatywy rozmiary

Standardowej wielkości prezerwatywa ma ok. 18 cm długości i 52-56 mm średnicy. Jednakże nie jest to rozmiar odpowiedni dla wszystkich mężczyzn. Za mała prezerwatywa podatna jest na pęknięcie, dlatego panowie z większym przyrodzeniem powinni wybrać kondom w rozmiarem L lub XL, kierując się zaleceniami dostępnymi na opakowaniu. Natomiast dla mężczyzn posiadających mniejsze członki, odpowiednie będą tzw. prezerwatywy „closse fit”, mierzące od 12 o 14 cm długości.

Rodzaje prezerwatyw

Prezerwatywy dostępne są na rynku w różnych wariantach - zachwycają kolorami, smakami, teksturą i dodatkowymi właściwościami. Wszystko po to, by móc sprostać różnorodnym oczekiwaniom Klientów. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze rodzaje. Które są najlepsze? Cóż, wszystko zależy od użytkowników i ich potrzeb.

My odpowiemy nieco przewrotnie! Najlepsze prezerwatywy to te, które zostały zakupione w miejscu godnym zaufania, są w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, a ich termin przydatności jeszcze nie minął.

Prezerwatywy lateksowe i nielateksowe

Najpopularniejszym rodzajem prezerwatyw są prezerwatywy wykonane z lateksu. Niestety niektóre osoby są na niego uczulone. Alternatywą dla alergików są prezerwatywy nielateksowe wykonane najczęściej z polizoprenu lub syntetycznej żywicy. Dodatkową zaletą kondomów bez lateksu jest ich imponująca cienkość, która nadaje efekt drugiej skóry i zapewnia intensywniejsze doznania.

Dzięki temu, seks z prezerwatywą nie będzie znacząco różnił się od zbliżenia bez męskiego zabezpieczenia.

Prezerwatywy z wypustkami

Prezerwatywy z wypustkami to propozycja dla osób, które pragną dodatkowej stymulacji podczas seksu. Kondomy tego rodzaju posiadają bowiem wypustki lub prążkowania, które w zależności od miejsca występowania pobudzają wejście do waginy, przednią lub tylną ścianę pochwy, w tym punkt G, a nawet łechtaczkę.

Dzięki temu, doznania w trakcie stosunku są intensywniejsze! Nie musisz sprawdzać w internecie hasła prezerwatywy z wypustkami opinie! Zadowolenie naszych klientów, o czym często nas informują, to najlepszy dowód na ich skuteczność!

Prezerwatywy smakowe

Prezerwatywy smakowe to prezerwatywy do seksu oralnego, ale nie tylko! Sprawdzą się bowiem w każdej sytuacji. Od pozostałych kondomów różnią się niepowtarzalnym smakiem i zapachem. Poza tym są tak samo skuteczne i bezpieczne jak ich bezsmakowe odpowiedniki. Jeśli uwielbiasz seks oralny, sięgnij po ten rodzaj prezerwatyw! Nie tylko pozytywnie zaskoczysz swoją partnerkę, ale przedłużysz grę wstępną!

Prezerwatywy plemnikobójcze

Skuteczność prezerwatyw, o czym była już mowa powyżej, wynosi ok. 98%. Przy każdym stosunku istnieje więc hipotetyczna szansa na zapłodnienie. Rozwiązaniem tego problemu mogą okazać się prezerwatywy plemnikobójcze. Kondomy tego typu zawierają bowiem środek, który upośledza funkcję ruchową plemników. Dzięki temu, męskie gamety mają trudności w dotarciu do jajowodów, tj. miejsca, w którym dochodzi do zapłodnienia.

Prezerwatywy plemnikobójcze zapewniają dodatkową ochronę, jednakże nie stanowią 100% gwarancji przed zapłodnieniem.

Jak założyć prezerwatywę

Zakładanie prezerwatywy jest bardzo proste, jeśli przestrzega się kilku zasad. Po pierwsze zwróć uwagę, by nie założyć prezerwatywy na lewą stroną. W tym celu upewnij się, że zrolowana część kondomu znajduje się na zewnątrz. W razie wątpliwości, dmuchnij w prezerwatywę, by lekko się rozwinęła i wskazała odpowiedni kierunek.

Następnie ściśnij końcówkę prezerwatywy palcami, by usunąć zgromadzone w niej powietrze i - bez odpuszczania palca z końcówki - rozwiń prezerwatywę na penisie, przy pomocy drugiej ręki. W ten sam sposób postępuj, jeśli chcesz używać kondomów w zestawie z gadżetami typu wielkie dilda lub wibratory.

Pamiętaj, że masturbacja w prezerwatywie to większa ochrona przed podrażnieniami i stanami zapalnymi miejsc intymnych!

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji

      Dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat.