• Kategorie
  • Szukaj
  • Bezprzewodowe jajeczka

 

Wibrujące jajeczko erotyczne – jak wprowadzić nowości do sypialni?

Na rynku gadżetów erotycznych nie brakuje wielu różnorodnych rozwiązań, dedykowanych zarówno do użytku samodzielnego jak i we dwoje. Pary coraz częściej szukają nowych wrażeń, urozmaicając życie seksualne intymnymi masażerami. Jednym z ciekawszych pomysłów – sprzyjającym podgrzaniu temperatury – jest jajeczko erotyczne. Niewielki gadżet bez wątpienia wprowadzi nutkę ekscytacji do sypialni, rozpalając użytkowników do granic możliwości.

 

Wibrujące jajeczko sterowane aplikacją

Obecnie masażery dla kobiet są produkowane z myślą o wygodzie użytkowania w każdym miejscu i o każdym czasie. Najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania mogą pochwalić się zdalnym sterowaniem. Wibrujący masażer w formie jajeczka może posiadać standardowy kabel zakończony pilotem z przycisk on/off lub pilotem wielofunkcyjnym bezprzewodowym jak również nie które jajeczka rodzaj wibracji oraz ogólny tryb działania gadżetu można ustawi

przy pomocy aplikacji na telefon. Masażer wymaga sparowania ze smartfonem poprzez funkcję Bluetooth. Po ściągnięciu odpowiedniej aplikacji producenta można w dowolny sposób nim sterować. Rozwiązanie pozwala na intymne zabawy nawet w miejscach publicznych – umieszczona w pochwie zabawka jest niewidoczna z zewnątrz, a sterowanie za pośrednictwem telefonu nie wzbudzi podejrzeń. Masażer w postaci jajeczka to produkt maksymalnie cichy.

 

Co to jest jajeczko erotyczne?

Wzorowane na kulkach gejszy jajeczko erotyczne to wyjątkowy masażer przypominający kształtem jajko. Chociaż to urządzenie niewielkich rozmiarów, jego mocny napęd przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym przedstawicielkom płci pięknej. Owalny, mieszczący się w dłoni gadżet wibrujący może być noszony podczas wykonywania codziennych czynności, używany do masturbacji, a także wykorzystywany w czasie gry wstępnej. Wszystko zależy od wyobraźni użytkowników. Jajeczko erotyczne bezprzewodowe jest sterowane przy pomocy dołączonego do zestawu pilota lub (rzadziej) za pośrednictwem specjalnej aplikacji na telefon.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze zabawki?

Seksowne zabawki – niezależnie czy stosowane do stymulacji łechtaczkowej, pochwowej czy analnej – powinny być wykonane z odpowiedniego, bezpiecznego dla ciała materiału. Silikon, elastomer oraz ABS to przykład tworzyw, które nie uczulają i nie podrażniają ciała, a do tego są przyjemne w dotyku. Nieporowata struktura każdego z nich sprawia, że gadżety są łatwe do utrzymania w czystości.

W przypadku jajeczka erotycznego istotną kwestią jest siła oraz rodzaj wibracji. Większość nowoczesnych masażerów posiada funkcję regulacji intensywności wibracji, zaczynając od najdelikatniejszych. Do wyboru są urządzenia z wibracjami rumbly – o niskim dźwięku, rozchodzącym się w głąb ciała w postaci długich fal oraz buzzy – o wyższym i bzyczącym dźwięku. Te drugie dominują w produktach niskiej i średniej klasy. Nadmienić należy, że głośniejsze produkty nie nadają się do wykorzystywania w miejscach, w których ciężko o dyskrecję. Ich charakterystyczny dźwięk mógłby postawić użytkownika w niezręcznej sytuacji. Pulsujące, wzrastające oraz przerywane – przed zakupem jajeczka erotycznego, a także każdego innego masażera warto zwrócić uwagę na specyfikację produktu określającą dokładną liczbę oraz rodzaj trybów wibracji. Urządzenia oznaczone jako w 100% wodoodporne mogą być używane podczas kąpieli w wannie oraz zabawy pod prysznicem. Każdy produkt natomiast może być wykorzystywany w połączeniu z żelem nawilżającym.

Masażer sterowany przez aplikację – hit czy kit?

Nowoczesne masażery dla kobiet kryją w sobie produkty sterowane przez aplikację. Nie posiadają pilota, jedynie włącznik. Zmiana trybów jest możliwa wyłącznie przez program wgrany na sparowany z urządzeniem telefon.

Gadżetami można sterować nawet z najdalszego zakątka świata! To świetna propozycja dla par w związkach na odległość. Po co odmawiać sobie przyjemności interakcji będąc z dala od partnera?

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.