• Kategorie
  • Parametry
  • Pejcze i baty

Warto czasem dać się ponieść fantazji. Urozmaicenie życia erotycznego może dotyczyć tak niewielkich zmian, jak zakup nowych zabawek czy akcesoriów, które przywrócą ogień w sypialni. Niewielki pejcz wykonany ze skóry spodoba się każdej parze chcącej wypróbować praktyki BDSM lub po prostu poszukujących nowych wrażeń. Baty i packi wyprodukowane z dbałością o szczegóły zachwycają estetyką wykonania oraz przyjemnym zapachem. 

Pejcze erotyczne w różnych kształtach i kolorach

Dbamy o różnorodność produktów oraz wszechstronny asortyment, w którym każdy odnajdzie coś dla siebie. W ofercie sklepu znajdują się zarówno niewielkie pejcze, zakończone ogonem delikatnych, wąskich rzemieni, jak i te większe, gwarantujące mocniejsze doznania. Fantazyjne kształty rączek spełnią oczekiwania miłośników klasyki, jak i erotycznego humoru. Szpicruty czy floggery różnią się sztywnością skóry oraz rzemieni. Dzięki temu dopasowanie odpowiedniego produktu do naszych wymagań staje się łatwe.

Oferujemy pejcze erotyczne w różnych kolorach: klasycznej czerni oraz seksownej czerwieni czy purpurze. Wielbicielom błyskotek spodobają się packi bdsm wysadzane cekinami i ćwiekami. Szpicruty zakończone nietypowymi kształtami — sercami czy motylami — są ciekawym urozmaiceniem standardowych rozwiązań. Wiemy, że wygląd zabawek jest jednym z najważniejszych kryteriów wyboru — dlatego staramy się stale powiększać nasz asortyment.

Akcesoria do chłosty obejmują między innymi:

  • Floggery (pejcze erotyczne) — zakończone ogonem z okrągłych rzemieni. Delikatne muśnięcia skóry wywołują przyjemne uczucie łaskotania, natomiast mocniejsze uderzenie — odczuwalne pieczenie. Ze względu na bezpieczeństwo użytkowania, szczególnie polecamy nasze skórzane pejcze początkującym.
  • Szpicruty (packi) przypominające akcesoria jeździeckie do poganiania koni. Uderzenia tymi przyrządami charakteryzują się lepszą precyzją i pełną kontrolą nad  siłą razów. Wykonane z naturalnej skóry, obezwładniają zapachem i gwarantują dobrą zabawę.
  • Baty — zakończone zazwyczaj pojedynczym, grubym skórzanym rzemieniem. Zapewniają maksimum doznań w rękach doświadczonej osoby. Polecane zwłaszcza tym, którzy szukają mocniejszych wrażeń.

Lanie pejczem ze skóry — przejmij kontrolę

Zabawa z wykorzystaniem pejczy gwarantuje ekscytujące doznania. Wraz z elementami role-play, zapewnia to, co w BDSM najlepsze — miks bólu i przyjemności. Pamiętajmy jednak, że wszystko powinno opierać się na zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa. Nasza oferta pejczy skórzanych zawiera produkty dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy. Fantazyjne pejcze w różnych kolorach lub skórzane packi z cyrkoniami — niezależnie od tego, co wybierzemy, nie będziemy narzekać na nudę w sypialni.

Skórzany pejcz został wykonany w Polsce przy użyciu tradycyjnych metod. Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, jak i maksimum satysfakcji klientów. Zapewniamy możliwość zwrotu towaru lub jego wymiany. Możecie mieć pewność, że baty pejcze z ABCfantazji produkowane są z wielką starannością od początku do końca. Zapraszamy do obejrzenia oferty oraz zakupów.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.