• Kategorie
  • Szukaj
  • Strap-on-damski

 

Pełny, damski strapon na pasku – rozwiązanie stworzone z myślą o płci pięknej

Penis strap to odpowiednio zamocowane (najczęściej na pasach) sztuczne dildo. Gadżet sprzyja wygodnej penetracji nie tylko pochwy, ale również odbytu. Rozwiązanie jest coraz częściej wykorzystywane podczas seksu oralnego oraz masturbacji. Strapon na pasku dedykowany przedstawicielkom płci pięknej nieznacznie różni się od produktów przeznaczonych dla panów.

 

Penis strap – rodzaje

Na rynku można znaleźć wiele rozwiązań z zakresu sztucznych penisów. Wśród najpopularniejszych, przeznaczonych dla pań, na szczególną uwagę zasługują:

  • Strapon na pasku z pierścieniem przytrzymującym penisa – mocowany na uprzęży produkt w wielu przypadkach posiada wymienne końcówki, dzięki czemu można korzystać z różnych rodzajów dilda (w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji). Penis strap na pasie bardzo często jest odkryty, co ułatwia pieszczenie genitaliów osoby penetrującej.

  • Samonośny wibrator strapon – rozwiązanie typu share, wkładane bezpośrednio w pochwę to sztuczny penis utrzymywany przede wszystkim przez mięśnie. Chociaż może wydawać się, że stosowanie gadżetu jest trudne, wystarczy kilka prób, aby opanować tę sztukę niemal do perfekcji.

  • Majtki ze sztucznym penisem – wygodna, automatycznie dopasowująca się do ciała bielizna ze sztucznym prąciem doskonale sprawdzi się w przypadku osób o nieco ograniczonych ruchach.

Jak używać wibrator strapon?

Stosowanie sztucznego penisa wymaga odpowiedniego szkolenia. Strapon to gadżet, który bez wątpienia umili wspólnie spędzone chwile, jednak nauka jego obsługi może nieco frustrować. Panowie mają całkiem nieźle opanowane ruchy frykcyjne, ale panie czeka długi trening. Szkolić można się samodzielnie – najlepiej w rytm muzyki – lub we dwoje. Niektórzy użytkownicy sztucznych penisów, aby poczuć z nim więź, noszą go nie tylko w czasie seksu, ale również podczas domowych czynności czy pod prysznicem.

Proteza penisa – sklep, cena i rodzaje

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć najlepszy penis strap? Nie wiesz na co zwrócić uwagę, wybierając strapon na pasku? Nie jesteś pewna, w jakich sytuacjach sprawdzi się proteza penisa? Sklep ABC Fantazji posiada w ofercie szerokie spektrum rozwiązań dedykowanych przedstawicielkom płci pięknej. Dysponujemy różnego rodzaju sztucznymi penisami, odpowiednimi zarówno dla kobiet doświadczonych, jak i amatorek. Elegancki i praktyczny penis strap doskonale sprawdzi się w czasie peggingu (seksu, podczas którego to pani penetruje pana). Nowoczesny strapon na pasku jest również nieoceniony w przypadku miłości lesbijskiej. Gadżety przeznaczone do specyficznej formy seksu zostały wyposażone w wygodną uprząż lub część majtkową. Protezy penisa powinny być stosowane wraz z nawilżaczem – lubrykatem na bazie wody. Oferowane przes ABC Fantazji penisy strap cechują się najwyższą jakością wykonania. Stworzone na bazie bezpiecznych dla ciała materiałów, mogą być stosowane również w wodzie.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji

      Dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat.