• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria i Higiena Analna

Historia rodzaju aktywności seksualnej, jaką jest seks analny – nie bez powodu nazywany „miłością grecką” – rozpoczęła się w antycznej Grecji. Ponoć tamtejsi mieszkańcy czerpali inspirację z mitologii, tym samym ucieleśniając największe fantazje swoich bóstw. Nie da się nie zauważyć, że głównym zbiorowym zajęciem mieszkańców Olimpu była kopulacja zarówno między sobą, z półbogami jak i ze zwykłymi śmiertelnikami. Dla starożytnych Greków nie istniało coś takiego jak tabu. Zapoczątkowali oni kult fallusa (penisa). Podobnie jak w innych zakątkach świata (np. współczesnej Japonii) czcili męskiego członka na wiele różnych sposobów – między innymi oddając się cielesnym uciechom podczas obfitujących w napoje alkoholowe i głośną muzykę nocnych obrządkach. Seks analny – głównie pomiędzy mężczyznami – był na porządku dziennym. Stał się nawet swego rodzaju symbolem wejścia w dorosłość.

Współcześnie sex analny praktykowany jest nie tylko przez pary jednopłciowe, ale również mieszane i cieszy się coraz większą popularnością.

Kluczem do przyjemnego współżycia jest higiena intymna oraz dobór odpowiednich zabawek.

 

Stosunek analny pod lupą

Seks analny niejedno ma oblicze, jest popularny zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Można wyróżnić jego bierną oraz aktywną formę i definiować dosłownie jako penetrację, rimming (stymulację odbytu językiem) lub pieszczoty okolic odbytu (korkiem analnym,  ogonem analnym, mini koreczkiem, plugiem na baterie, strap-onem czy penisem).

Korek analny stworzony z myślą o Niej

Odbyt jest jedną z najwrażliwszych, najbardziej unerwionych części ciała. Dla kobiet seks analny wiąże się ze stymulacją ścian pochwy. Współczesna oferta sex-zabawek przeznaczona do poszerzania doświadczeń analnych obfituje w nowoczesną technologię i przyjemny dla oka design. Korek analny to jeden z wielu gadżetów, który bez wątpienia przypadnie do gustu przedstawicielkom płci pięknej. Warto jednak zastanowić się nad wyborem zabawki i sięgnąć po najlepiej dostosowaną do własnych potrzeb.

  • Nadmuchiwany sprzyja nie tylko samodzielnej zabawie. Dołączona do niego pompka wzmacnia orgazm analny czyniąc go znacznie bardziej intensywnym.

  • Kiedy stosunek analny nie jest możliwy, do gry wkracza mały koreczek – dyskretny gadżet w sam raz do noszenia na co dzień.

  • Falisty, przypominający z wyglądu męskie przyrodzenie z przyssawką pozwala na samodzielną zabawę praktycznie w każdym miejscu. Obrotowy gadżet erotyczny sterowany pilotem stanowi rozwiązanie przeznaczone dla szczególnie wymagających.

  • Zakończone kryształkami dekoracyjnymi (np. serduszkami) jest wygodny zarówno podczas zabawy we własnym towarzystwie, jak i w czasie igraszek we dwoje.

  • Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się zabawki o motywach zwierzęcych z ogonem (np. lisim bądź kocim) idealnie sprawdzi się w czasie wszelkiego rodzaju przebieranek.

  • Równie ciekawą opcją jest podwójne dildo - korek analny  połączony z wibratorem, kulkami gejszy lub innym masturbatorem.

Korek analny ze specjalnym masażerem punktu P, stworzony z myślą o Nim

Odbyt mężczyzny jest równie unerwiony i wrażliwy jak kobiecy. Odpowiednio stymulowany dostarcza ogromnej przyjemności. U panów seks analny wiąże się dodatkowo ze stymulacją prostaty – męskiego punktu G, zwanego niekiedy punktem P. Wśród korków analnych kryją się różnego rodzaju masażery prostaty.

  • Masażer prostaty o wyglądzie palca/kciuka idealnie stymuluje punkt P. Dzięki swojej praktycznej budowie może być wykorzystywany do zabawy lub noszony na co dzień.

  • Prosty z wibracjami przypomina wyglądem klasycznego, męskiego członka.

  • Korki analne pokryty koralikami i wypustkami zapewnia większą rozkosz i dodatkową stymulację podczas orgazmu analnego.

  • Sex-zabawka do masażu sprawdzi się nie tylko w przypadku prostaty, ale również krocza – sprzyja stymulacji na znacznie szerszym polu niż klasyczne korki.

  • Najbardziej zaawansowane spośród korków analnych posiadają szereg dodatkowych funkcji, takich jak: wibracje, rotacje, a także ogrzewanie.

Nieziemska rozkosz: orgazm analny. Przeżyj to sam!

Stosunek analny to nieziemska wręcz rozkosz, kończąca się zazwyczaj orgazmem analnym. Przyjemnie obkurczające się zwieracze odbytu gwarantują równie interesujące doznania w przypadku mężczyzn oraz kobiet. Taka forma aktywności seksualnej wymaga jednak zastosowania bardziej wzmożonej higieny. Oczyszczanie kanału analnego nie jest rzeczą trudną, zwłaszcza że na rynku jest dostępnych wiele gadżetów ułatwiających to zadanie. Gruszka lub specjalna końcówka prysznica do lewatywy są wygodne i łatwe w obsłudze. Kluczem do osiągnięcia pełnej rozkoszy jest także dobór właściwego lubrykantu – żelu analnego, który nie tylko zwiększy poślizg, ale również odpowiedni nawilży okolice intymne.

Bo najważniejsze jest bezpieczeństwo – kilka słów o higienie intymnej

Połączenie właściwej higieny odbytu i jego okolic oraz odpowiednich gadżetów sprawi, że zbliżenie analne będzie o wiele przyjemniejszy, a przy okazji również maksymalnie bezpieczny. Chociaż stosunek niesie za sobą większe ryzyko niż zbliżenia tradycyjne, należyta czystość – zarówno w przypadku ciała, jak i używanych zabawek – znacząco minimalizuje ryzyko zarażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową. Oczywiście najlepszym środkiem zapobiegawczym w tym zakresie są prezerwatywy.

Seks analny nigdy nie będzie wolny od zanieczyszczeń. Dopiero odpowiednio wykonana lewatywa gwarantuje względne oczyszczenie ostatniego odcinka przewodu pokarmowego. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, zaleca się praktykować tego typu zabawy dopiero po wypróżnieniu. Korki analne i inne sex-zabawki analne po każdym użyciu powinny zostać nie tylko oczyszczone, ale również wyparzone.

 

 

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji

      Dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat.