• Kategorie
  • Szukaj
  • Korki analne z wibracjami

Wibratory erotyczne to jedne z najchętniej używanych akcesoriów do seksu. Ich zastosowanie uzależnione jest od rodzaju wibratora, z którym mamy do czynienia. Na rynku dostępne są zarówno wibratory dla mężczyzn, jak i dla kobiet, a wśród nich wibratory analne i wibratory waginalne.

W tej zakładce, sex shop online ABC fantazji, prezentuje wibratory analne w postaci zatyczki, które dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Akcesoria te, często przypominają wyglądem plugi analne - mają bowiem lekko strzelisty kształt, ułatwiający aplikację. Znajdziesz tu jednak również masażery prostaty czyli gadżety typu wibrator męski, który przeznaczony jest do stymulacji męskiego punktu G.

Rozgość się zatem w naszym sklepie i zatrać się w poszukiwaniu najlepszej wibrującej zatyczki analnej!

Jaki korek analny z wibracjami wybrać

Korek analny z wibracjami podobnie jak klasyczny wibrator analny powinien spełniać kilka wymogów. Po pierwsze, tego typu gadżet erotyczny powinien być wykonany z materiału bezpiecznego i neutralnego dla ciała oraz łatwego w utrzymaniu w czystości.

Wszystko po to, by ustrzec się przed nieprzyjemnymi stanami zapalnymi błony śluzowej odbytu. Po drugie, najlepiej, by korek analny z wibracjami posiadał odpowiedni, opływowy kształt, stopniowo rozszerzający się w kierunku podstawy. Zapewni to etapową, a co za tym idzie komfortową aplikację gadżetu, dostosowaną do stopnia gotowości na analne pieszczoty.

Wibrator analny w postaci zatyczki powinien ponadto mieć gładką powierzchnię, bez jakichkolwiek nierówności i ostrych krawędzi, które mogłyby spowodować otarcia i uszkodzenia delikatnych ścian anusa. Istotnym jest również, by plug analny z wibracjami posiadał szeroką końcówkę, zapobiegającą zassaniu gadżetu oraz ułatwiającą aplikację i wysunięcie akcesorium po skończonej zabawie.

Ponadto, jednym z najważniejszych parametrów zatyczki analnej jest jej rozmiar. To jaką wielkość korka wybierzesz, powinno być uzależnione od Twojej biegłości w miłosnej sztuce analnej. Osobom poszukującym swojej pierwszej analnej zabawki, polecamy zatyczki w rozmiarze S. Osoby z większym doświadczeniem śmiało mogą sięgać po gadżety w rozmiarach M lub L.

Masażer prostaty czyli wibrator dla mężczyzn

Szczególnym rodzajem zatyczki analnej jest masażer prostaty, którego konstrukcja uwzględnia specyfikę męskich miejsc intymnych. Plug przeznaczony dla mężczyzn musi więc posiadać wyprofilowaną, żebrowaną końcówkę, by celnie trafiać w najwrażliwszy punkt na mapie męskiego ciała - prostatę.

Korzyści ze stymulacji prostaty nie mają jedynie wymiaru erotycznego, ale wpływają również na zdrowie mężczyzn. Prostata jest bowiem gruczołem podatny na różnego rodzaju schorzenia. Regularny masaż tzw. męskiego punktu G zapobiega przerostowi tego delikatnego gruczołu i usprawnia jego pracę, co pozytywnie wpływa nie tylko na zdrowie, ale i kondycję seksualną mężczyzn.

Wibrator dla mężczyzn - masażer prostaty może być stosowany przez panów samodzielnie - podczas masturbacji, jak również w trakcie gry wstępnej z partnerką/partnerem. Ponadto, tego rodzaju zatyczka analna świetnie sprawdzi się w roli dodatkowego stymulatora w trakcie klasycznego stosunku. Analne pieszczoty nie tylko wpłyną na sposób odczuwania doznań podczas seksu, ale również zintensyfikują orgazm. Najlepszy erotyczny efekt można uzyskać poprzez szybkie wyjęcie masażera z anusa, tuż przed szczytowaniem.

Jeśli para namiętnych kochanków, pragnie pójść na całość w analnych zabawach, sposobem na zdominowanie partnera przez partnerkę jest strap-on czyli wibrator na pasku.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji

      Dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat.