• Kategorie
  • Szukaj
  • Wibratory erotyczne

Wibrator erotyczny to jeden z najbardziej znanych i popularnych gadżetów. Wiele osób, wraz z rosnącą świadomością seksualną, na pewnym etapie postanawia nabyć takie akcesorium. Może on stanowić element urozmaicający życie seksualne - zarówno jeśli chodzi o seks, jak i o masturbację.

Można śmiało stwierdzić, że powinien być nieodłącznym wyposażeniem każdej sypialni. Pozwala dobrze poznać swoje ciało, a także ciało partnerki bądź partnera; to również doskonały sposób na przeżywanie przyjemności nieco inaczej niż zwykle. 

Geneza wibratora, czyli historia rozkoszy

Potrzeba zmniejszenia napięcia seksualnego jest równie stara, co dzieje ludzkości. Pierwsze wersje wibratorów, choć oczywiście w zgoła odmiennym wydaniu, pojawiły się podobno już w starożytnym Egipcie. Poszukując informacji na temat historii tego typu gadżetów erotycznych, można znaleźć źródła twierdzące, jakoby Egipcjanki korzystały ze specjalnych woreczków, w których zamykano żywe pszczoły. Z jakiego powodu? Po wstrząśnięciu taką specjalną tytką, pszczoły – chcąc się wydostać – zaczynały uderzać o jej ścianki, co skutkowało efektem wibracji. Ponoć sama Kleopatra była wielką miłośniczką takiego rozwiązania. Nie są to jednak sprawdzone doniesienia.

Pewne jest za to, że pierwszy wibrator elektryczny był dziełem Josepha Mortimera Granville’a. Ten angielski lekarz opatentował swoje urządzenie u zarania lat 80. XIX wieku pod nazwą „Percateur”. Z kolei w roku 1902 wynaleziono pierwsze ręczne wibratory marki Hamilton Beach, tej samej, która specjalizowała się w produkcji tosterów. Szacuje się, że w roku 1917 w domach Amerykanek było więcej wibratorów niż opiekaczy. Podczas rewolucji seksualnej pojawił się z kolei bezprzewodowy wariant wibratora, a następne lata przyniosły dalszy rozwój gadżetów erotycznych takiego typu.

Znajdź najlepszy wibrator erotyczny dla Ciebie z ABCfantazji

Warto pozostawić historię na dalszym planie i sprawdzić, jak prezentuje się dzisiejsza oferta wibrujących sex zabawek. Współczesne wibratory to owoc nowoczesnej technologii, która mocno wpłynęła na rozwój przemysłu erotycznego. W naszym sklepie dostępne są popularne, starannie wyselekcjonowane modele, które można dobrać pod kątem indywidualnych preferencji. Spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Są to między innymi:

Wibratory dla kobiet – gadżet na wyłączność pań?

Wibrator erotycznyWybratory erotyczne

Panuje przekonanie, że wibratory stanowią typowo damski gadżet. To jeden z mitów dotyczących sex zabawek, choć zawiera sporo prawdy. Faktycznie, panie bardzo często decydują się na zakup wibratora, jednak zdecydowanie nie jest to akcesorium wyłącznie dla nich. Kobiety chętnie wykorzystują wibrator do masturbacji, ale traktują go również jako urządzenie, od którego rozpoczynają erotyczną zabawę z partnerem, wprowadzając za jego pomocą odrobinę pikanterii do alkowy. Dzięki wibratorowi dla kobiet wspólne igraszki zyskują nowy, ekscytujący wymiar oraz dostarczają wyjątkowo rozkosznych wrażeń. Z uwagi na duży wybór wibratorów, bez trudu można znaleźć model idealny do zabaw w pojedynkę, ale też we dwoje.

Dowiedź się również jak używać wibratora

Wibrator dla mężczyzn – rozkosz i zdrowie

Z myślą o panach stworzono wibratory dla mężczyzn doskonale odpowiadające ich potrzebom, z uwzględnieniem niuansów anatomii mężczyzny. Zabawki erotyczne takiego rodzaju służą do stymulacji prostaty, a więc tzw. męskiego punktu G. W ofercie naszego sklepu dostępne są modele, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających. Dobry wibrator z jednej strony wprowadzi do łóżka nową jakość doznań, a z drugiej – korzystnie wpłynie na męskie zdrowie, a także na poprawę erekcji.

Wibrator dla początkujących i osób z doświadczeniem

Każdy, bez względu na poziom zaawansowania w sztuce kochania, może zaopatrzyć się w wibrujący gadżet erotyczny. Przeglądając produkty dostępne w sklepie ABCfantazji, łatwo zauważyć, że posiadamy akcesoria dedykowane doświadczonym użytkownikom, ale też gadżety klasyczne, przeznaczone dla osób rozpoczynających swoją przygodę. Dobrym pomysłem będzie również zakup klasycznego wibratora, lub na przykład wibratora realistycznego, albo jednego z kompaktowych urządzeń. Z czasem pokusić się można o kolejne egzemplarze, bardziej zaawansowane, jak zdalnie sterowany wibrator (za pomocą smartfona) lub model umożliwiający regulowanie częstotliwości drgań.

Typy wibratorów – dostosuj gadżet do swoich potrzeb

Niedoświadczone w zabawach z wibratorami osoby mogą być nieco zagubione w gąszczu propozycji. W rozeznaniu pomoże na pewno skrótowy przegląd urządzeń, które cieszą się największym zainteresowaniem naszych Klientów. Oto one:

  • Wibratory klasyczne – tradycyjny rodzaj wibratorów, świetnie zdający egzamin zarówno w zabawach solo, jak i we dwoje. Urozmaicają życie seksualne w nieskomplikowany sposób – sprawdzają się w penetracji waginalnej oraz analnej. Występują najczęściej w opływowym kształcie, są proste lub delikatnie zakrzywione. W zależności od wybranego produktu posiadają różne funkcje. Jeśli chodzi o ich wygląd, to nabyć można najróżniejsze warianty kolorystyczne. Bardzo popularny jest między innymi fioletowy wibrator.
  • Wibratory realistyczne – cechę główną tych akcesoriów erotycznych stanowi to, że imitują penisa we wzwodzie. Posiadają wybrzuszone żołędzie, wyraźne żyły i pokaźne jądra. Materiał, z jakiego są wykonywane, wiernie odwzorowuje skórę. Jednym z naszych bestsellerów jest czarny wibrator. Poszczególne modele charakteryzują określone parametry, np. regulację wibracji czy poziom drgań. Podobnie jak w przypadku wibratorów klasycznych mogą być proste bądź zakrzywione, a także w różnych rozmiarach. 
  • Wibratory ze stymulacją punktu G – te sex gadżety pozwalają doświadczyć niezapomnianego orgazmu łechtaczkowego. Dzięki nim odkryć można rozkosz, nieporównywalną z niczym innym. Budowę takich urządzeń wyróżnia ergonomicznie wyprofilowana końcówka. Mocny wibrator tego typu dedykowany jest paniom poszukujących intensywnych doznań. 
  • Wibratory ze stymulacją łechtaczki – ich rolę stanowi pieszczenie, a zarazem stymulowanie clitoris. Nie od dziś wiadomo, że umiejętne pobudzanie tej części ciała umożliwia przeżycie wspaniałego orgazmu łechtaczkowego. Wibrator do łechtaczki może również występować w wydaniu 2w1, czyli jako połączenie wibratora stymulującego punkt G albo klasycznego oraz masażera łechtaczki. Ten rodzaj akcesoriów określa się mianem „króliczka” z uwagi na kształt, który przypomina królicze uszy. 
  • Wibratory dla par – sex gadżety stworzone z myślą o duetach. Zadanie, jakie przed nimi stoi, to uatrakcyjnienie pożycia, a zarazem poprawa jego jakości i zwiększenie przyjemności płynącej z pieszczot. Taka propozycja pozwoli podnieść temperaturę w sypialni, a także pogłębić relację z partnerką bądź partnerem. Pozycja często wybierana przez pary to wibrator wielofunkcyjny, na przykład z dwoma końcówkami. 
  • Miniwibratory – kompaktowe zabawki erotyczne, łatwe do przechowywania i transportu. Doskonale sprawdzają się podczas podróży. Określa się je mianem wibratorów kieszonkowych, co trafnie oddaje najważniejsze cechy tych urządzeń. Służą do stymulacji łechtaczki oraz masażu stref erogennych, za ich pomocą można również pobudzać punkt G (w zależności od modelu). Co ważne, są dyskretne – wyglądają niepozornie. Srebrny wibrator kieszonkowy przypomina eleganckie etui na perfumy lub szminkę.

Warto dodać, że posiadamy wibratory erotyczne o rozmaitych kształtach oraz w różnych rozmiarach. Bez względu na to, czy obiektem zainteresowania jest niewielki, poręczny gadżet czy duży wibrator albo wibrator XXL – można go znaleźć w naszym asortymencie. Te popularne sex zabawki wykonane są z różnorakich materiałów, wszystkie je łączy jednak bezpieczeństwo użytkowania. 

Bogaty wybór to nie tylko gwarancja nabycia idealnie dopasowanego produktu, lecz również możliwość nabycia sex gadżetu w atrakcyjnej cenie. W ofercie ABCfantazji znajdują się tanie wibratory oraz droższe modele. Niezależnie od tego, jaki wibrator finalnie zostanie zakupiony, z pewnością zapewni wiele niezapomnianych doświadczeń.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji

      Dla osób pełnoletnich.

  Czy masz ukończone 18 lat.