• Kategorie
  • Szukaj
  • Motylek masażer

 

Motylek – masażer erotyczny, który odmieni Twoje życie seksualne

Ponad 70 proc. kobiet uważa, że stymulacja łechtaczki jest dużo bardziej satysfakcjonująca niż klasyczny stosunek seksualny sprowadzający się jedynie do penetracji. Rosnące zainteresowanie gadżetami erotycznymi sprawiło, że na rynku pojawiło się wiele ciekawych rozwiązań ułatwiających osiągnięcie orgazmu. Idealnym przykładem jest masażer-motylek. Gadżet, który doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku masturbacji, jak i gry wstępnej.

 

Co wyjątkowego kryje w sobie motylek erotyczny?

Motylek – masażer na swój sposób wyjątkowy – może pochwalić się przede wszystkim oryginalnym wyglądem. Praktyczne, a zarazem niebywale eleganckie rozwiązanie doskonale nadaje się do intensywnej stymulacji łechtaczki oraz pochwy. Rowkowy wibrator idealnie przylega do najbardziej intymnych części ciała, stając się całkowicie niewidocznym pod ubraniem. Większość urządzeń tego typu sterowana jest przy pomocy dołączonego do zestawu pilota. Na szczególną uwagę zasługuje motylek erotyczny zakładany na biodra przy pomocy specjalnych regulowanych ramiączek. Paski zakłada się bezpośrednio pod bieliznę. Rozwiązanie pozwala na zabawę bez użycia rąk.

Jak wybrać najlepszy masażer-motylek?

Aby wybrać idealny motylek erotyczny, należy kierować się indywidualnymi potrzebami i preferencjami.Masażer-motylek może zawierać jeden lub więcej trybów wibracji, różniących się nie tylko szybkością, ale również rytmiką. Urządzenia są zróżnicowane pod względem końcówek – chociaż każdy motylek erotyczny charakteryzuje się podobną konstrukcją czy wyglądem, ich funkcjonalność może być zupełnie inna. Decydując się na zakup gadżetu, warto zwrócić uwagę, czy jest wodoodporny oraz czy przeznaczony do samodzielnej zabawy (czy dla par). Równie ważna jest głośność urządzenia. Nowoczesny masażer-motylek jest stosunkowo cichy – do tego stopnia, że sprawdzi się również do noszenia podczas wykonywania codziennych czynności.

  • Warunkowy dostęp do sklepu

       Sklep ABC fantazji
      Dla osób pełnoletnich.
  Czy masz ukończone 18 lat.