Sposoby na udane życie seksualne!

Każdy związek doświadcza wzlotów i upadków. Dotyczy to również relacji intymnej między partnerami. W końcu do każdej sypialni wkrada się nuda i rutyna. Jak temu zapobiec i sprawić, by życie seksualne na nowo stało się pasjonującą, namiętną przygodą?

Eksperymentuj!

Gdy każdy seks przebiega w ten sam sposób, naturalnym jest, że zapał i chęci kochanków w końcu przygasają. Potrzeba powiewu świeżości, nowych pomysłów, eksperymentów, które sprawią, że partnerzy na nowo poczują ekscytację i chęć dalszego eksplorowania własnych ciał. Świetnym sposobem na ponowne rozbudzenie w kochankach płomiennego uczucia i pożądania jest wprowadzenie do sypialni rożnego rodzaju akcesoriów i gadżetów erotycznych.

Od czego zacząć?

Przygodę z gadżetami do seksu warto zacząć od podstawowych zabawek erotycznych, które pozwolą zgłębić tajniki swoich ciał. Musimy przecież wiedzieć, co sprawia nam przyjemność, co zapewnia nowe, intensywne doznania, czego nie lubimy, jakie są nasze granice. Jedynym sposobem, by się tego wszystkiego dowiedzieć, jest praktyka! Na początek warto więc wyposażyć swoją sypialnię w wibrator (polecamy zwłaszcza wielofunkcyjne wibratory z masażerem łechtaczki) – a także, by zasmakować w analnych praktykach – również w podstawowy korek lub koraliki analne w rozmiarze S. Kolejnym gadżetem, który warto wypróbować, gdy zależy nam na dodatkowej, podwójnej stymulacji w czasie seksu jest wibrator dla par lub wibrujący pierścień na penisa. Dobrze również sprawdzić, czy pociągają nas ostrzejsze zabawy, w stylu BDSM. Podstawowy zestaw do krępowania ciała lub klasyczne kajdanki i pejcz na początek w zupełności wystarczą!

Role-playing

Niezwykle podniecającą formą erotycznej zabawy jest role-playing, czyli wcielanie się w trakcie gry wstępnej w określone postacie, np. seksowną sekretarkę, pielęgniarkę, uczennicę, a w przypadku panów – np. w marynarza czy kelnera. Okryje to przed kochankami zupełnie nowe obszary, które warto wspólnie eksplorować! Pozwoli to odkrywać przed sobą głębokie pragnienia i niewyjawione dotąd erotyczne fantazje.

Seksowna bielizna

Jeśli w kochankach brak jest śmiałości na role-playing, polecamy zacząć od seksownej bielizny erotycznej, która doda pikanterii każdemu zbliżeniu. Do wyboru są klasyczne zestawy stanika z seksownymi majtkami, body, gorsety, bodystocking z otworem w kroku, uprzęże w stylu BDSM oraz cała masa dodatków w postaci pończoch, lateksowych rękawiczek czy biżuterii erotycznej, np. klipsów na sutki czy chokera (tj. naszyjnik przylegający ściśle do szyi).

Gdzie kupować gadżety erotyczne?

Zabawki do seksu należy kupować w sex shopach, które posiadają szeroki asortyment sprawdzonych i bezpiecznych produktów. Również w sypialni należy bowiem pamiętać o zachowaniu ostrożności! W końcu gadżety do seksu mają bezpośredni kontakt z delikatnymi i wrażliwymi miejscami intymnymi. Polecamy szczególnie sex shopy internetowe, np. abcfantazji.pl, gdzie erotyczną wyprawkę można kupić siedząc na własnej kanapie i przeglądając produkty do woli, a dostarczenie paczki odbędzie się w pełnej dyskrecji!

Nie czekaj dłużej! Na nowo rozbudź w sobie i partnerze/partnerce uczucie żądzy i pożądania! Seksualna energia to ogromna wartość, którą należy pielęgnować!